Sport w szkole

PIERWSZE „KOTY ZA PŁOTY”
20 października dziewczęta z klas sportowych, które reprezentują UKS MOSM Bytom, rozegrały swój pierwszy turniej w Wiśle. Gospodarz turnieju okazał się poza zasięgiem naszych dziewcząt, ale już zespół z Pawłowic udało się pokonać 43:10. Gratulujemy!!!

W dniach 9 i 15 października 2018 roku reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Bytomia Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców - kategoria Igrzyska Dzieci.Nasi chłopcy, po raz kolejny spisali się na medal zdobywając II miejsce - Gratulujemy!!!
Skład: Nataniel Gołębiewski , Wojtek Choma , Artur Szouder, Kajetan Leszczyk , Oskar Skórka , Oskar Cuber , Bartek Pogorzałek , Oliwier Maciejewski , Dominik Kościelecki, Paweł Kozak , Tomek Pancherz