ROK SZKOLNY 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY » ROK SZKOLNY 2011/2012

 

Agnieszka Urbańczyk - klasa 2b - laureatką eliminacji bytomskich XV Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi" 

 

 

 

VI Miejski konkurs kolęd i pastorałek "Śpiewajmy Jezusowi" - 3 miejsce zespołu Gwiazdeczki w składzie: Alicja Horoba, Dagmara Kałuża, Oliwia Polowy, Lidia Samotus, Agnieszka Urbańczyk z klasy 2b

 

  

  

 

 

Miejski konkurs piosenki "Dla dzieci o dzieciach" - 1 miejsce zespołu w składzie: Alicja Horoba, Oliwia Polowy, Lidia Samotus z klasy 2b

 

  

  

 

 

I miejsce w I grze Miejskiej z okazji Światowego Dnia Ziemi 2012. Skład drużyny: Oliwia Bugaj 6a, Justyna Bożek 6a, Magdalena Rek 6c, Kamil Libera 6b, opiekun - Teresa Tworek

 

 

 

 

W dniu 27.IX.20011 szkoła wzięła udział w rajdzie z okazji Światowego Dnia Turystyki

 

 

Kamil Libera – III miejsce w konkursie plastycznym „Jak walczą ze śmieciami Eko-wojownicy” organizowanym przez polski Klub Ekologiczny w Krakowie koło Miejskie w Gliwicach w ramach projektu „Młodzi Eko-wojownicy segregują odpady na Śląsku” – wrzesień 2011 r. Opiekun - nauczyciel przyrody Krystyny Matejczyk

 

 

Justyna Bożek – I miejsce w kategorii indywidualnej w II Konkursie Ekologicznym organizowanym przez Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku – październik 2011r. Opiekun - nauczyciel przyrody Krystyny Matejczyk

 

 

   

 

 

W dniu 25.V.2012 odbył się XXXIII Konkurs Strażacki. Nasza szkoła zajęła drużynowo II miejsce.

 

 

   

Bartosz Gawęcki z klasy Vc - I miejsce w wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

Patryk Werajtis z klasy IVb - II miejsce w wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

Opiekun - nauczyciel przyrody - Krystyna Matejczyk

 

 

 

23 maja Kamil Libera, uczeń klasy VI b, zdobył II miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim MISTRZ MOWY POLSKIEJ "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".


 

16.03.2012 roku w Miejskim Domu Kultury nr 1 w Bytomiu odbył się II powiatowy konkurs piosenki anglojęzycznej. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w kategorii zespół. 

Zespół muzyczny wystąpił w składzie:

Eliza Krysik klasa 5c – śpiew

Agata Safader klasa 4b – flet

Emilia Hrncirik klasa 4b – dzwonki chromatyczne

Aleksandra Białas klasa 4b – keyboard

Patryk Werajtis klasa 4b – keyboard

 





Piotr Kocot - uczeń klasy 2b - wyróżnienie za uzyskany wynik

w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"