ROK SZKOLNY 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY » ROK SZKOLNY 2012/2013

Bartosz Hajduk, Piotr Kocot, Jakub Krzysztof  - II miejsce drużynowo w V Miejskim Konkursie Ekologicznym pod hasłem: "Z EKOLOGIĄ NA TY". Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Już kolejny raz nasi uczniowie osiągnęli wysokie lokaty w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Ligi Ochrony Przyrody – "Segregujemy śmieci – to się opłaca". Bartosz Gawęcki i Patryk Werajtis zdobyli w tym konkursie II miejsce. Gratulujemy!

 

 

 

 

Agnieszka Urbańczyk – wyróżnienie w III edycji bytomskiego konkursu dla szkół podstawowych i gimnazjalnych "WIELCY POLACY SKARBEM NARODU" w kategorii literackiej klas I - III.



 

Mamy kolejne sukcesy!!! Ich autorkami są zdolne uczennice z klasy IIb - Ismena Bryja oraz Monika Latacz.

Gratulujemy !!!!!!!!!!!!!

 

 

 

9 maja 2013r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Mistrz Mowy Polskiej – Mój ulubiony wiersz". Sukces w konkursie odnieśli Bartosz Gawęcki, uczeń klasy VI c, który przygotował wiersz Wiery Badalskiej "Przepraszam smoku" i zajął II miejsce oraz Aleksandra Piotrowska z klasy V c, która recytowała wiersz Juliana Tuwima "Rzepka" zajmując III miejsce w kategorii klas V – VI. W kategorii klas II – III, Agnieszka Urbańczyk z klasy III b zajęła II miejsce, recytując wiersz Juliana Tuwima "Spóźniony Słowik". Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

 

 

Oliwia Polowy – II miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim pod hasłem "NASZA ZIEMIA W POEZJI DZIECIĘCEJ"

 

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do kolejnego już - rejonowego etapu konkursu wiedzy o historii miasta Bytomia. Należą do nich uczniowie klasy 2b: Magdalena Student i Oskar Kucharski oraz uczniowie klasy 3b: Agnieszka Urbańczyk i Michał Kucharski. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


I miejsce zespołu Gwiazdeczki w składzie: Agnieszka Urbańczyk, Alicja Horoba, Lidia Samotus, Oliwia Polowy, Patrycja Czopek, Kamila Wodzisławska, Jakub Szmatloch, Piotr Kocot, Jakub Krzysztof w III Międzyszkolnym Konkursie Teatralnym "Teatromania dla najmłodszych 2013"

 

 

Jakub Szmatloch – tytuł NAJLEPSZEGO AKTORA w III Międzyszkolnym Konkursie Teatralnym "Teatromania dla najmłodszych 2013"

 

 

 

II MIEJSKI KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWY Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM:

II miejsce - Piotr Kocot -  klasa 3b, wyróżnienie - Lidia Samotus - klasa 3b