ROK SZKOLNY 2016/2017

II miejsce Marta Gomuła klasa 4a

III miejsce – Martyna Kuczmańska klasa 5a

GRATULUJEMY !

W pierwszym tegorocznym numerze kwartalnika Gwarectwo myśliwych ukazał się kolejny artykuł o naszych sukcesach.

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica Julia Kwiatkowska, uczestnicząc w eliminacjach miejskich Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego zajęła II miejsce w kategorii klas I – III szkół podstawowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 16 grudnia w naszej szkole odbył się I Miejski Konkurs Poetycko – Recytatorski „Gwiazdka w poezji”. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Julia Kwiatkowska zajęła w nim I miejsce w kategorii klas II. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

11 grudnia nasza uczennica, Marta Kończak,zajęła I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym. Warto podkreślić, że Marta trenuje dopiero od września tego roku. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od udziału w ministerialnym programie „Sportowy Talent”, który realizowany jest w naszej placówce przez Klub Karate Tradycyjnego w Bytomiu. Gratulujemy.

29 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Bytomiu odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem "Jadą wozy kolorowe". II miejsce w konkursie zajęła Ismena Bryja z klasy VI b a III miejsce Martyna Czupryńska z klasy VI c. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

10 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 8 w Bytomiu   ogłoszone zostały wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego  „W narodowych barwach”. Wyróżnienie otrzymała Marta Podlesińska z klasy VIc . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

9 listopada  w Zespole Szkół nr 1 w Bytomiu odbył się IV Miejski w Festiwal Twórczości Patriotycznej „Ojczyzno moja najmilsza”. Na Miejski Festiwal Twórczości Patriotycznej złożył się konkurs pieśni patriotycznej oraz konkurs plastyczny „Piękno krajobrazu polskiej ziemi ojczystej”. W części wokalnej, w kategorii solista uczennica klasy Va Natalia Hen zdobyła II miejsce,  a w konkursie plastycznym Marta Podlesińska z klasy VIc  i  Łukasz Gadomski z klasy VIb otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.