Konkursy - zaproszenia, relacje, wyniki

Nasza uczennica laureatką  XII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU UNICEF !

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż  w konkursie plastycznym „Jesteśmy dziećmi świata – bo łączą nas marzenia” organizowanego w ramach XII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU UNICEF (kategoria kl. I-III) zwycięzcą została uczennica klasy 2 b naszej szkoły Karolina Rogowska.
Wyróżnienie zaś (w kategorii kl. IV-VIII) otrzymała Ismena Bryja z klasy VIII b.
Gratulacje dla obu dziewcząt!

Klasa 2 b – zwycięzcą w konkursie Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego „CHOINKA UBRANA W WODĘ”.

Niezmiernie miło jest nam podzielić się naszą radością. Jako klasa zdobyliśmy I miejsce w konkursie na choinkę wykonaną z surowców wtórnych.

Podsumowanie konkursu plastycznego na najciekawszą okładkę do książki.

W grudniu 2018 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na najciekawszą okładkę do książki.

Oto wyniki.

W kategorii klas I-III:

I miejsce – Małgorzata Balcerowicz (kl. 2 a)

II miejsce – Oskar Gapys (kl. 1 b)

III miejsce – Adam Tabacki (kl. 2 c)

W kategorii klas IV - VIII:

I miejsce – Weronika Balcerowicz (kl. 8 b)

II miejsce – Daria Dylich  (kl. 5 b)

III miejsce – Marta Kończak (kl. 4 b)

Wyróżnienie – Emilia Morawiec (kl. 5 b)

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Organizatorzy:     Joanna Kowalska,
Małgorzata Szymik-Jaremko

III MIEJSKI KONKURS POETYCKO – RECYTATORSKI „GWIAZDKA W POEZJI” .

Dnia 5 grudnia 2018 roku odbył się III MIEJSKI KONKURS POETYCKO – RECYTATORSKI „GWIAZDKA W POEZJI, którego organizatorem była nasza szkoła. Konkurs został objęty patronatem Prezydenta miasta Bytomia. Brali w nim udział uczniowie klas drugich i trzecich bytomskich szkół podstawowych.
Konkurs  jest zawsze dla uczestników nie lada wyzwaniem, ponieważ polega na samodzielnym napisaniu wiersza o tematyce bożonarodzeniowej, a następnie zaprezentowaniu go przed profesjonalnym JURY oraz zgromadzoną publicznością.
Dzieci, jak co roku,  wywiązały się z tego trudnego zadania znakomicie. Każdy uczestnik dołożył wszelkich starań, by jego występ był wyjątkowy.
Prezentacje oceniało profesjonalne JURY w składzie:
Przewodnicząca – Pani Danuta Szymczyk, instruktor i reżyser teatralny Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.
Pani Agnieszka Szymańska
– instruktor Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu.
Pani Anna Seemann -Majorek- reprezentująca „Muzeum Domek Matki Ewy”
Cieszymy się z  sukcesu naszej reprezentantki – uczennicy klasy 2 b - Magdaleny Czupryńskiej , bo to właśnie jej wymagające JURY postanowiło przyznać
I miejsce w kategorii klas drugich.
W tej kategorii przyznano również:
II miejsce – Michał Jaskuła, SP nr 3
W kategorii klas trzecich przyznano:
III miejsce – Piotr Szczurek, SP nr 46
Laureaci zostali nagrodzeni: pamiątkową statuetką, nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania składamy JURY.
Gorąco dziękujemy również Pani Janinie Bańczyk wraz z zespołem „Cantare”, za uświetnienie występem naszego konkursu.
Dziękujemy dzieciom z klasy I b, które również zaśpiewały dla zgromadzonych.

Organizatorzy konkursu:
Aneta Buczyńska
Ewa Koczar
Joanna Kowalska

Wyniki konkursu „MOJE MIASTO ŚWIĘTUJE  100 -  LECIE NIEPODLEGŁOŚCI
19 listopada poznaliśmy laureatów szkolnego konkursu plastycznego dla klas 1- 3 pod hasłem: „MOJE MIASTO ŚWIĘTUJE  100 -  LECIE NIEPODLEGŁOŚCI”. Głównym celem konkursu było kształtowanie emocjonalnej więzi z „małą ojczyzną”, uwrażliwienie na piękno i oryginalność naszego miasta oraz rozwijanie wyobraźni i umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi.

Oto zwycięzcy:

I miejsce: Adrian Orłowski (klasa 1b)

II miejsce: Paulina Kopocz (klasa 1b)

III miejsce: Oskar Gapys (klasa 1b)

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!