Sport w szkole

III miejsce koszykarek

Po trzech dniach rywalizacji – 21, 23 i 24 stycznia - reprezentacja dziewcząt zdobyła     III miejsce w Bytomiu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce. Skład tworzyły: Amelia Berbesz, Martyna Czupryńska, Wiktoria Warmijak, Wanessa Walerysek, Nicola Tomaszewska, Wanessa Kozłowska, Martyna Kuczmańska, Martyna Naróg, Dorota Neumann, Nikola Kopko, Wiktoria Poniatowska. Gratulacje!!!

MISTRZOSTWA BYTOMIA

W dniach 8 – 12.01.19 odbywały się Mistrzostwa Bytomia w koszykówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły po bardzo zaciętych meczach, w których do wyłonienia zwycięzcy konieczne było liczenie małych punktów, zajęła II miejsce. Gratulujemy!!!
Skład zespołu: Bartosz Całusiński, Kacper Cepiga, Nataniel Gołębiewski, Beniamin Hajda, Michał Jasiński, Dawid Karczmarzyk, Dominik Kościelecki, Jakub Krzęcio, Oliwier Łopaciński, Mikołaj Łakomy, Juliusz Moskal, Kamil Olszewski,Tomasz Pancherz, Dominik Tórz,

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH BYTOMIA

Bez porażki zakończyły udział w odbywających się w dniach 4 – 11.12.18 r. Igrzyskach Dzieci /Mistrzostwach Bytomia/ reprezentantki naszej szkoły. Gratulujemy!!!
Skład: Paulina Daszkiewicz, Maja Deka, Marta Gomuła, Jagiellicz Olivia, Oliwia Jęczmyk, Emilia Kieliszek, Krzosek Wiktoria, Martyna Miedza, Martyna Neumann,  Aleksandra Paszek, Magdalena Pawińska, Wiktoria Poloczek, Wiktoria Poniatowska, Kinga Racińska, Nancy Wackowska,Marta Wojciechowska, Nicola Zagrabska.

TURNIEJ W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

II miejsce wywalczyły dziewczęta klas sportowych na turnieju koszykówki rocznika 2006 o Puchar Prezydenta miasta Ruda Śląska w ramach Europejskiego Dnia Sportu. MVP turnieju została Martyna Miedza, a w najlepszej piątce znalazły się Paulina Daszkiewicz i Wiktoria Poloczek.

PIERWSZE „KOTY ZA PŁOTY”
20 października dziewczęta z klas sportowych, które reprezentują UKS MOSM Bytom, rozegrały swój pierwszy turniej w Wiśle. Gospodarz turnieju okazał się poza zasięgiem naszych dziewcząt, ale już zespół z Pawłowic udało się pokonać 43:10. Gratulujemy!!!

W dniach 9 i 15 października 2018 roku reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Bytomia Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców - kategoria Igrzyska Dzieci.Nasi chłopcy, po raz kolejny spisali się na medal zdobywając II miejsce - Gratulujemy!!!
Skład: Nataniel Gołębiewski , Wojtek Choma , Artur Szouder, Kajetan Leszczyk , Oskar Skórka , Oskar Cuber , Bartek Pogorzałek , Oliwier Maciejewski , Dominik Kościelecki, Paweł Kozak , Tomek Pancherz