klik>>> Rekrutacja 2024/25 <<>> Rekrutacja 2024/25 <<
Podkreślenie linków
Reset

Ciekawostki z 1a

Ostatnio dużo się działo! Temat kosmosu tak nas zainteresował, że wykonaliśmy nawet swoje prace w programie graficznym paint. Kopiowanie, wklejanie to już dla nas pestka. Oprócz tego ćwiczylismy kodowanie, odbył się teatrzyk cieni oraz ulepiliśmy z plasteliny bohaterów do bajki pt. Kubuś Puchatek. Odbyliśmy także wirtualną podróż do cyrku, stąd wśród naszych prac plastycznych nie mogło zabraknąć klaunów. Bardzo podobały nam się te wszystkie zajęcia. Ciekawe co jeszcze na nas czeka w II semestrze 2023/24 roku...

Data dodania: 2024-03-13 17:14:09
Data edycji: 2024-03-13 17:15:24

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasza szkoła jest społecznością UCZNIÓW, którzy rozumieją, że wiedza oraz zdobyte umiejętności są skarbem pozwalającym żyć godnie i uczciwie dla siebie i dla innych. NAUCZYCIELI i PRACOWNIKÓW, którzy zapewniają uczniom poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwiają uczniom samorealizację w poczuciu akceptacji i wzajemnej tolerancji. RODZICÓW i OPIEKUNÓW, którzy kochają mądrze i są współautorami sukcesów swoich dzieci oraz partnerami w działaniach szkoły.

Motto naszej szkoły