''BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” - wyniki konkursu

WYNIKI KONKURSU WIEDZY „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Kolejna edycja konkursu wiedzy pt. „Bezpieczna droga do szkoły” już za nami. 30 października 2023 r. z ramienia   Szkolnego Koła PCK odbył się coroczny konkurs wiedzy na temat bezpieczeństwa dla uczniów klas I-III. Ze względu na wyrównany, wysoki poziom uczestników, konieczna była dogrywka w formie testu dla 2 uczniów. Konkurs był podsumowaniem działań podjętych przez nauczycieli SP44 na rzecz dzieci w celu zwiększenia ich świadomości na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Od września prowadzone były w szkole: pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze, odbyły się wyjścia uczniów na skrzyżowania dróg, konkurs plastyczny, uczniowie zobaczyli spektakl pt. „Znakopolis” itp. Podsumowaniem tych działań był test wiedzy pt. „Bezpieczna droga do szkoły”, w którym uczniowie zajęli następujące miejsca:

Jakub Węgrzyn z kl. III A – I miejsce,

Krzysztof Gajda z kl. III A – II miejsce,

Lilianna Polak z kl. II A – III miejsce.

Serdeczne gratulacje dla nagrodzonych uczniów, którzy wiedzą już, co należy robić, by być bezpiecznym użytkownikiem drogi!

Data dodania: 2023-11-27 15:33:50
Data edycji: 2023-11-27 15:35:49