NASZE PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA - 3b

NASZE PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Na początku grudnia udekorowaliśmy samodzielnie wykonanymi ozdobami choinkę. Podczas lekcji poznaliśmy historię, tradycje i symbole Świąt. Redagowaliśmy także tradycyjne życzenia, bo wiemy, że służy to wzmacnianiu więzi w gronie rodziny i znajomych. Pamiętaliśmy również o nauce pastorałki i przygotowaniu kartek świątecznych. Zapoznaliśmy się z podstawowymi zasadami właściwego nakrywania do stołu i sztuką składania serwetek. Aby choć troszkę odciążyć naszych rodziców trenowaliśmy przygotowanie kolorowych i zdrowych kanapek, bo wielu z nas będzie w czasie Świąt gościć najbliższą rodzinę i znajomych. Przed nami jeszcze wspólna wigilia, ale już dziś czujemy zbliżającą się Gwiazdkę.

Uczniowie klasy 3b

KLASOWA GALERIA ZDJĘĆ