NIEZWYKŁE ANIOŁY - konkurs plastyczny

NIEZWYKŁE  ANIOŁY - konkurs plastyczny

SZKOLNE  KOŁO  TPD PRZY  SP  NR  44  IM. UNICEF  W BYTOMIUzaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym

NIEZWYKŁE  ANIOŁY

Cele konkursu:

• rozwijanie kreatywności, aktywności i twórczych postaw
  • rozwijanie uzdolnień plastyczno-technicznych i zainteresowań różnorodnymi technikami artystycznymi
  • kultywowanie tradycji

Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów naszej szkoły.

Prace będą ocenianie w trzech kategoriach wiekowych

• klasy I-III
  • klasy IV-VI
  • klasy VII-VII

Forma i technika pracy: dowolna

Praca powinna być opatrzona informacją zawierającą imię  i nazwisko dziecka oraz klasę.

Ocenie będą podlegać: wkład pracy, walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka), estetyka wykonania, pomysłowość, ogólne wrażenie artystyczne, samodzielność wykonania.

Ocena prac i nagrody:

Oceny prac dokona JURY. Decyzje JURY są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

Autorzy wyróżnionych prac zostaną nagrodzeni.

Prace należy oddawać organizatorowi konkursu – Pani Joannie Kowalskiej w nieprzekraczalnym terminie do 18 grudnia 2023 r.

Przystąpienie do konkursu stanowi jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów konkursu.

Organizator:

- opiekun Koła TPD  Joanna Kowalska.

Data dodania: 2023-12-04 11:20:50
Data edycji: 2023-12-04 11:21:18