klik>>> Rekrutacja 2024/25 <<>> Rekrutacja 2024/25 <<
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wycieczka do Planetarium – 26 lutego

Wycieczka do Planetarium – 26 lutego

W poniedziałek wybraliśmy się na długo oczekiwaną wycieczkę do Planetarium – Śląskiego Parku Nauki w Chorzowie. Najpierw uczestniczyliśmy w seansie popularnonaukowym JESTEŚMY GWIAZDAMI, podczas którego dowiedzieliśmy się między innymi jak powstało życie i na czym polega ewolucja gwiazd, a potem w dwulekcyjnych zajęciach KRÓLESTWO PLANET. Poznaliśmy gwiazdy i gwiazdozbiory oraz Układ Słoneczny i jego składniki. Piękno kosmosu zachwyciło wszystkich. Być może ktoś z nas zostanie w przyszłości sławnym astronomem albo poleci na Księżyc? Czas pokaże. Teraz możemy jedynie powiedzieć: BYŁO SUPER!

GALERIA ZDJĘĆ                                                                                         Uczniowie klas 2b, 3b i 3c

Data dodania: 2024-02-27 16:27:27
Data edycji: 2024-02-27 16:28:38
Ilość wyświetleń: 58

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasza szkoła jest społecznością UCZNIÓW, którzy rozumieją, że wiedza oraz zdobyte umiejętności są skarbem pozwalającym żyć godnie i uczciwie dla siebie i dla innych. NAUCZYCIELI i PRACOWNIKÓW, którzy zapewniają uczniom poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwiają uczniom samorealizację w poczuciu akceptacji i wzajemnej tolerancji. RODZICÓW i OPIEKUNÓW, którzy kochają mądrze i są współautorami sukcesów swoich dzieci oraz partnerami w działaniach szkoły.

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej