klik>>> Rekrutacja 2024/25 <<>> Rekrutacja 2024/25 <<
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wyniki - Konkurs plastyczny „W moim mieście czuję się bezpiecznie - jestem bezpiecznym użytkownikiem drogi”

Wyniki - Konkurs plastyczny „W moim mieście czuję się bezpiecznie  - jestem bezpiecznym użytkownikiem drogi”

Konkurs plastyczny „W moim mieście czuję się bezpiecznie - jestem bezpiecznym użytkownikiem drogi”

13 października został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla klas I – III pod hasłem„ W moim mieście czuję się bezpiecznie - jestem bezpiecznym użytkownikiem drogi”, zorganizowany przez panią Joannę Kowalską oraz opiekuna SK Towarzystwa Miłośników Bytomia – panią Ewę Koczar. Celem konkursu była popularyzacja zasad bezpiecznego zachowania w drodze do i ze szkoły, kształtowanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dotyczącej swojego miasta, zachęcanie do podejmowania twórczych działań oraz rozwijanie i promowanie uzdolnień uczniów. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą zarówno jeśli chodzi o interpretację tematu, jak i różnorodność technik plastycznych.   

Jury miało nie lada problem z wyłonieniem laureatów. Nagrody i wyróżnienia przyznano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-II i klasy III.

W pierwszej kategorii I miejsce zajął: Szymon Pyka (kl. I b). Ponadto przyznano wyróżnienie, a uzyskała je Emilia Kostrzewa (kl. II a).

W kategorii klas trzecich I miejsce zajęła - Hanna Nocoń (kl. III b), drugie miejsce – Liliana Witkoś (kl. III b ), trzecie miejsce  - Julia Szwarc (kl. III a ). Wyróżnienie przypadło Sylwii Chojnackiej (kl. III b ).

Laureatom gratulujemy i zachęcamy  do udziału w kolejnych konkursach.

 

Data dodania: 2023-10-17 17:26:11
Data edycji: 2023-10-17 17:27:02
Ilość wyświetleń: 98

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasza szkoła jest społecznością UCZNIÓW, którzy rozumieją, że wiedza oraz zdobyte umiejętności są skarbem pozwalającym żyć godnie i uczciwie dla siebie i dla innych. NAUCZYCIELI i PRACOWNIKÓW, którzy zapewniają uczniom poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwiają uczniom samorealizację w poczuciu akceptacji i wzajemnej tolerancji. RODZICÓW i OPIEKUNÓW, którzy kochają mądrze i są współautorami sukcesów swoich dzieci oraz partnerami w działaniach szkoły.

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej