klik>>> Rekrutacja 2024/25 <<>> Rekrutacja 2024/25 <<
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zaproszenie do I LO w Bytomiu.

Zaproszenie do I LO w Bytomiu.

Warsztaty w ramach projektu Zwolnieni z teorii - ASCEND BEYOND

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Smolenia w Bytomiu serdecznie zapraszają na kolejną edycje popołudniowych zajęć w ramach projektu Zwolnieni z teorii - ASCEND BEYOND, których celem jest rozwijanie wiedzy z zakresu nauk ścisłych. Zajęcia odbędą się w czwartek 25 kwietnia, w godzinach 15:00 - 16:30, w budynku szkoły przy ulicy Strzelców Bytomskich 11.

Pierwsza edycja warsztatów cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych i dlatego podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu drugiej tury.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na pierwszą edycją i zapraszamy do udziału w kolejnej.

I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu

 

 

 

„I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu serdecznie zaprasza uczniów z klas 7 i 8 na warsztaty "ASCEND BEYOND" z fizyki, chemii i technologii organizowane w budynku szkoły przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Warsztaty mają na celu zaprezentowanie uczniom fascynującego świata nauki i zachęcenia ich do kształcenia się na kierunku politechnicznym. Warsztaty są prowadzone 10 marca w godzinach od 15:00 do 16:30. W trakcie warsztatów będzie można również zapoznać się ze specyfiką kierunku politechnicznego oraz późniejszej drogi kształcenia. Zapraszamy również z rodzicami, szczególnie uczniów zainteresowanych wspomnianym profilem. Warsztaty odbywają się pod patronatem Senator RP Haliny Biedy, Urzędu Miasta Bytomia oraz Koła Naukowego Silesian Phoenix Politechniki Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół projektu "ASCEND BEYOND""

Data dodania: 2024-04-22 08:40:59
Data edycji: 2024-04-22 08:41:01
Ilość wyświetleń: 63

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasza szkoła jest społecznością UCZNIÓW, którzy rozumieją, że wiedza oraz zdobyte umiejętności są skarbem pozwalającym żyć godnie i uczciwie dla siebie i dla innych. NAUCZYCIELI i PRACOWNIKÓW, którzy zapewniają uczniom poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwiają uczniom samorealizację w poczuciu akceptacji i wzajemnej tolerancji. RODZICÓW i OPIEKUNÓW, którzy kochają mądrze i są współautorami sukcesów swoich dzieci oraz partnerami w działaniach szkoły.

Motto naszej szkoły
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej