Zaproszenie do I LO w Bytomiu. - Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu klik>>> Rekrutacja 2024/25 <<>> Rekrutacja 2024/25 <<

Zaproszenie do I LO w Bytomiu.

Warsztaty w ramach projektu Zwolnieni z teorii - ASCEND BEYOND

Uczniowie I Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…cego im. Jana Smolenia w Bytomiu serdecznie zapraszajÄ… na kolejnÄ… edycje popoÅ‚udniowych zajęć w ramach projektu Zwolnieni z teorii - ASCEND BEYOND, których celem jest rozwijanie wiedzy z zakresu nauk Å›cisÅ‚ych. ZajÄ™cia odbÄ™dÄ… siÄ™ w czwartek 25 kwietnia, w godzinach 15:00 - 16:30, w budynku szkoÅ‚y przy ulicy Strzelców Bytomskich 11.

Pierwsza edycja warsztatów cieszyÅ‚a siÄ™ bardzo dużym zainteresowaniem uczniów szkóÅ‚ podstawowych i dlatego podjÄ™liÅ›my decyzjÄ™ o przeprowadzeniu drugiej tury.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na pierwszą edycją i zapraszamy do udziału w kolejnej.

I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu

„I Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…ce im. Jana Smolenia w Bytomiu serdecznie zaprasza uczniów z klas 7 i 8 na warsztaty "ASCEND BEYOND" z fizyki, chemii i technologii organizowane w budynku szkoÅ‚y przy ul. Strzelców Bytomskich 11. Warsztaty majÄ… na celu zaprezentowanie uczniom fascynujÄ…cego Å›wiata nauki i zachÄ™cenia ich do ksztaÅ‚cenia siÄ™ na kierunku politechnicznym. Warsztaty sÄ… prowadzone 10 marca w godzinach od 15:00 do 16:30. W trakcie warsztatów bÄ™dzie można również zapoznać siÄ™ ze specyfikÄ… kierunku politechnicznego oraz późniejszej drogi ksztaÅ‚cenia. Zapraszamy również z rodzicami, szczególnie uczniów zainteresowanych wspomnianym profilem. Warsztaty odbywajÄ… siÄ™ pod patronatem Senator RP Haliny Biedy, UrzÄ™du Miasta Bytomia oraz KoÅ‚a Naukowego Silesian Phoenix Politechniki ÅšlÄ…skiej.

Serdecznie zapraszamy!

ZespóÅ‚ projektu "ASCEND BEYOND""

Data dodania: 2024-04-22 08:40:59
Data edycji: 2024-04-22 08:41:01

Nasza szkoÅ‚a jest spoÅ‚ecznoÅ›ciÄ… UCZNIÓW, którzy rozumiejÄ…, że wiedza oraz zdobyte umiejÄ™tnoÅ›ci sÄ… skarbem pozwalajÄ…cym żyć godnie i uczciwie dla siebie i dla innych. NAUCZYCIELI i PRACOWNIKÓW, którzy zapewniajÄ… uczniom poczucie bezpieczeÅ„stwa oraz umożliwiajÄ… uczniom samorealizacjÄ™ w poczuciu akceptacji i wzajemnej tolerancji. RODZICÓW i OPIEKUNÓW, którzy kochajÄ… mÄ…drze i sÄ… wspóÅ‚autorami sukcesów swoich dzieci oraz partnerami w dziaÅ‚aniach szkoÅ‚y.