ROK SZKOLNY 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY » ROK SZKOLNY 2015/2016

HURA, MAMY III MIEJSCE!

06 maja 2016 roku, dwuosobowy zespół w składzie Oliwia Jęczmyk kl. III B oraz Mateusz Kubiak kl. III C, reprezentował naszą szkołę w VIII MIEJSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM „Z EKOLOGIĄ NA TY”. Podczas finału uczniowie 11 bytomskich szkół rozwiązywali zadania teoretyczne i praktyczne z zakresu ochrony środowiska. Komisja konkursowa przyznawała odpowiednią ilość punktów za każde zadanie. Nasza reprezentacja uplasowała się na III miejscu. BRAWO!

Piort Musioł, uczeń klasy 4a zajął II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym dla klas IV „Matematyka w życiu codziennym”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16. Gratulujemy!!!

21  kwietnia 2016  roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Bytomiu  odbyła się VII edycja  Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas czwartych  „Matematyka w życiu codziennym”.

Naszą szkołę w konkursie tym reprezentowali:

NIKOLA KOPKO 4A

VANESSA HADZIK 4B

PIOTR MUSIOŁ 4A

II miejsce w konkursie zajął Piotr Musioł z klasy 4a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

Olivia Jagiellicz z klasy 3b zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim pod hasłem: „Zwierzęta w poezji”. Gratulujemy!

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica Olivia Jagiellicz, uczestnicząc w eliminacjach miejskich  „Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego” zajęła III miejsce w kategorii klas I – III szkół podstawowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczennica klasy 3b Olivia Jagiellicz wzięła udział w miejskim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi", który odbył się 3 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bytomiu. Zajęła II miejsce w kategorii klas I-III oraz zdobyła nominację do eliminacji finałowych konkursu, które odbędą się w Bochni. Spędzi w Kopalni Soli dwa dni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dopalacze kradną życie – to hasło kampanii społecznej przeciw groźnym dla zdrowia i życia środkom psychoaktywnym, a także tytuł konkursu dla bytomskich uczniów. Akcję profilaktyczną zorganizował Urząd Miejski w Bytomiu przy współpracy z Fundacją Dom Nadziei, Środowiskowym Domem Samopomocy INTERGRACJA, oraz Centrum Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Uzależnieniom. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników było przygotowanie komiksu (maks. 6 scen) lub mema (obraz, fotografia), propagującego życie bez nałogów i promującego modę na trzymanie się z daleka od dopalaczy.

I miejsce w konkursie zdobyła Marta Strzelczyk z klasy VI a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.